Juris Kauliņš

E-pasts Drukāt

Juris Kauliņš

Alberts Einšteins savulaik ir teicis: “Astroloģija ir zinātne, kas nes atklāsmi. Ar tās palīdzību es daudz ko esmu uzzinājis un daudz ko esmu tai parādā.”

J.Kauliņš ir dzimis Alūksnes raj., vēsturiski ļoti nemierīgā laikā, kad notika Ungārijas sacelšanās, Suecas krīze, un tas arī ir atspoguļojies viņa liktenī. Jau agrā bērnībā bija liela tieksme pēc zināšanām, piedzīvojumiem un interesēja viss neparastais, neizpētītais.

Mācoties Gaujienas vidusskolas 5.klasē, radās nopietna interese par astronomiju un jau tad tika pieņemts lēmums kļūt par astronomu. Tam sekoja teleskopu būve, iestāšanās un darbība Astronomijas biedrībā, studijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē un pēc tam zinātniskais darbs Zinātņu akadēmijas Radioastrofizikas observatorijā. Jāpiezīmē, ka pie astroloģijas viņš faktiski nonāca patstāvīgu pētījumu rezultātā. Vēl tagad turpina rakstīt rakstus izdevumam Zvaigžņotā Debess.

Jau skolas gados sapņoja par Latvijas neatkarību. Problēmas ar VDK pirmo reizi radās 1979.gadā. Atmodas sākumā iestājās un darbojās grupā Helsinki-86 un pēc tam LNNK. Arī tagad interese par politiku nav mazinājusies.

Interešu lokā ir sports, ūdenstūrisms, ceļošana. Ir veikti vairāki augstāko grūtību kategoriju pārgājieni, iegūtas godalgotas vietas ūdenstūrisma sacensībās, apmeklētas daudzas valstis un vietas.

Pirmie horoskopi tika sastādīti 1986.gadā. Nopietnas astroloģijas studijas, pētījumi tika sākti 1989.gada beigās, kad viņa rīcībā nonāca moderns personālais dators. Tad, visai īsā laikā, tika uzrakstītas personīgās datorprogrammas horoskopu sastādīšanai un analīzei, kuras, ar nelieliem uzlabojumiem, tiek izmantotas arī pašlaik.

Pirmie raksti, intervijas parādījās 1990.gada beigās. No 1995.gada līdz 2000.gada beigām strādāja Žaklīnas horoskopu centrā. 1998.gada beigās šī centra komandas sastāvā izdevās nodrošināt uzvaru TV spēlē Mebiusa ceļš. No 2001.gada vidus strādā kā astrologs firmā "Horoskopu pasaule". Nopietnākās astroloģiskās prognozes ir saistītas ar Latvijas neatkarības iegūšanu, prezidentes V.Vīķes Freibergas ievēlēšanu. Ir daudz rakstu un pētījumi astroloģijas jomā.

Darbā izmanto Vēlova - Frēlinga vienādo telšu (māju) sistēmu un darbojas ar paša izveidotu profesionālu astroloģijas programmu. Kā viens no nopietnākajiem argumentiem par labu šai sistēmai ir tas, ka vairums citu sistēmu nav lietojamas aiz polārā loka.

Šis foto ir no Skandināvijas ceļojuma. J.Kauliņš šeit stāv uz polārā loka līnijas - šajā vietā beidz darboties vairums astroloģisko sistēmu, izņemot Vēlova - Frēlinga vienādo telšu sistēmu!