Jaunumi

Talismani - vienreizējās lekcijas jau oktobrī!

E-pasts Drukāt

Horoskopu Pasaule piedāvā!"

Tevi interesē talismani, aizsardzības akmeņi - sev, bērnam, auto?Patīk kristāli, bet nezini to nozīmi?

Tu jautā, kādu akmeni izvēlēties, kā to attīrīt un pareizi pielietot?Gribi uzzināt, kā litoterapija/mācība par minerālakmeņiem sasaucas ar tēmu astroloģija un feng shui?

Vēlies iegūt mīlestību, naudu, iekšēju harmoniju...arī šajā gadījumā var palīdzēt kristāli!Nāc, un iepazīsti brīnišķo un maģisko akmeņu pasauli!

Nav nepieciešamas priekšzināšanas. Nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas, izmaksas 15 EUR par nodarbību.

Maksa iespējama uz bankas kontu vai skaidrā naudā uz vietas.Iespējamas individuālas konsultācijas, tāpat arī akmeņu iegāde.

Tiekamies 9. un 11. oktobrī plkst.18:30,Horoskopu Pasaule astroloģijas skolas telpās - Juglā, Bākūžu ielā 13A-3.

Pieteikšanās un plašāka informācija pa T:28232708 vai e-pastu : Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

kristali1

 

Meistarklase astroloģijā!

E-pasts Drukāt

Horoskopu Pasaule piedāvā!
Turpmāk, sākot no 6. oktobra, ik sestdienu, Tev ir iespēja piedalīties mūsu IZM (Izgītības un Zinātnes Ministrijas) reģistrētās Astroloģijas skolas piedāvātajās meistarklasēs!!! Aicinām iesaistīties tos, kuri vēl tikai apgūst astroloģiju, kā arī jaunos astrologus, kas nesen beiguši mācības (arī ja esat no citas astroloģijas skolas).
Prakses nodarbībās izskatīsim tēmas, kas būs saprotamas un interesantas ikvienam!!! Ļoti bieži, ar klātesošo atļauju, pētām viņu pašu kartes, atbildam uz dzīves svarīgiem jautājumiem.
Dalības vieta: Jugla, Bākūžu iela 13A-3.
Vienas lekcijas maksa - 15 EUR.
Nodarbības notiks sestdienās, laikā no 12:45 – 15:00.

Plašāka informācija pa T:28232708 un e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

mara1

 

Uzsākam ezotēriskos kursus 2018. gada septembra grupā

E-pasts Drukāt

Horoskopu Pasaule ar prieku paziņo, ka šo ceturtdien, 20. septembrī uzsāk 3 mēnešu ezoterisko kursu mācības (tēmas plašāk skatīt mūsu mājas lapā http://www.horoskopupasaule.lv/lv/skola-kursi-lekcijas/ezoteriskie-kursi), pēc kuru beigšanas interesentiem pastāv iespēja turpināt mācības 2 gadīgajā astroloģijas skolā. Tiekamies 20.septembrī 18:30, Juglā, Bākūžu ielā 13a-3. Grupā vēl ir brīvas vietas, droši varat pieteikties vai iegūt informāciju pa T:28232708 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

astro4567

 

Horoskopu Pasaules Astroloģijas skolā atvērto durvju diena!

E-pasts Drukāt

Sveicināti, astroloģijas un citu ezoterisko jomu cienītāji!

Informējam Jūs, ka „Horoskopu Pasaule” skola (Latvijas republikas Izglītības un Zinātnes ministrijas akceptēta izglītības iestāde, apliecība Nr: 3360800394, izsniegta 01.11.2004.) 2018. gada 28. AUGUSTĀ no 10:00 - 20:00 izsludina ATVĒRTO DURVJU DIENU un vienlaicīgi uzsāk studentu reģistrāciju 3 mēnešu kursiem un 2 gadīgajai astroloģijas skolas apmācībai.

Mācību ietvaros tiks dots ieskats ar astroloģiju, numeroloģiju, feng shui, litoterapiju (ārstnieciskie akmeņi), krāsu un aromterapiju saistītajām tēmām. Galvanais uzsvars, protams, tiks likts uz astroloģiju, tās pielietošanu sadzīvē, kā arī sava personīgā horoskopa izpratni.

Kursi paredzēti cilvēkiem, kuri vēlas izprast, sakārtot sevi, iegūt jaunu domubiedru loku un iegūt skaidrāku izpratni par pasaules filozofisko dzīves pusi.

Protams, mīļi gaidīti arī tie interesenti, kas vēlas astroloģiju apgūt padziļināti. Tātad, pabeidzot 3 mēnešu kursus ikvienam studentam pastāv iespēja turpināt mācības 2 gadīgajā astroloģijas skolā. Pēc skolas beigšanas un sekmīgas eksāmena nokārtošanas tiek izsniegts diploms, kas ļauj uzsākt astrologa privātpraksi.
Ar mācību programmu varat iepazīties šeit: http://horoskopupasaule.lv/lv/skola-kursi-lekcijas/ezoteriskie-kursi
Mācības sāksies septembrī, tās notiks otrdienās, ceturtdienās, no plkst. 18:30 – 20:45 , kā arī paralēli sestdienās (katra otrā sestdiena mēnesī) no 10:00-18:00.

Maksa par 30 nodarbību ciklu (1 lekcija 3 akadēmiskās stundas, maksa 15 EUR) ir 450 EUR, maksājot visu summu uzreiz tiek piešķirta 25 EUR atlaide. Ja maksa tiek veikta par tekošo mēnesi, atlaide nepienākas.

Iemaksa par kursiem, lai students tiktu uzņemts grupā ir 150 EUR, tā veicama līdz 2018. gada 30. augustam.

Ja studentam uz kādu no lekcijām nav iespējas ierasties klātienē, viņam tiks nostūtīs ieraksts diktofonā, kā arī elektroniska lekciju izdruka (iekļauts mācību maksā). Tāpat pastāv iespēja sekot līdzi lekcijai, pieslēdzoties Skype konferences zvanā.

Horoskopu Pasaules astroloģijas skolai ir Latvijas Izglītības un Zinātnes Ministrijas licence, kas nozīmē, ka pievienojot čekiem par mācībām izziņu no darba devēja, ka šie kursi nepieciešami sevis profesionālajai pilnveidošanai, ir iespējas tos iesniegt VID kā attaisnotos mācību izdevumus.
Horoskopu Pasaules astroloģijas skola atrodas Juglā, Bākūžu ielā 13A-3. Klientiem pieejama bezmaksas autostāvvieta.
Ja rodas kādi jautājumi, droši zvaniet T: 28232708 vai rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Ar cieņu, Horoskopu Pasaule administrācija

mara

 


1 lapa no 37