Vērši rullē

E-pasts Drukāt

Vērši rullē!!! Tiem, kas nepaspēja izlasīt Māras Ošurokas rakstu par vērienīgo Filipa Kirkorova 50. jubileju žurnālā „Vakara Ziņas”, ir iespēja lasīt tulkojumu www.worldpodium.ru !

Pat, ja kādam sākumā šķiet, ka stāsts nav par astroloģiju, tad palasiet vien tālāk! Spilgts pierādījums tam, ka ikviens cilvēks profesionāli var darboties dažādās nozarēs un savas spējas realizēt arī citās valstīs.

Esmu astrologs ar žurnālista „pieskaņu”, stāsta Māra Ošuroka. Man patīk rakstīt par astroloģiju, ezoteriku, dzīves jēgu, arī par šovbiznesu. Mēdzu iesaistīties dažādos radošos projektos. Esmu darbojusies gan „Riga Fashion week”, gan „World Jazz festival”, „New wave” un protams, visā, kas saistīts ar man tuvu mākslinieku, kura jubilejā Kremlī tikko pabiju. Attiecībā uz ārzemēm - man Jupiters pirmā mājā (planēta, kas atbild par ceļošanu, ārzemju tēmām, arī veiksmi), savukārt, Venēra (naudas, radošu projektu un mīlestības planēta) konjunkcijā ar Marsu (projekti, vīrieši) devītajā mājā (kas astroloģijā „atbild” par ārzemēm)...un te rezultāts! Darbojos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā. Palasiet šo reportāžu, paskatieties foto un ticiet, ka dzīvē viss ir iespējams, ja vien vēlies, ceri un īsteno savus sapņus!
http://worldpodium.ru/news/reportazh-nashego-korrespondenta-o-yubileynyh-koncertah-filippa-kirkorova-v-latyshskom-izdanii

versirulle