Jaunumi

Piedāvājums 9. un 12. klašu absolventiem un viņu vecākiem!

E-pasts Drukāt

Piedāvājums 9. un 12. klašu absolventiem un viņu vecākiem!!!

Vai jau esi izlēmis, kur tālāk mācīties, studēt, kādu skolu, augstskolu un profesiju izvēlēties? Šie jautājumi ik gadu satrauc topošos studentus un viņu vecākus... Šajā svarīgajā brīdī tev var palīdzēt profesionāli astrologi, kas noteiks vēlamo dzīves ceļu, izglītību un karjeras iespējas. Horoskopu Pasaule ir kompānija, kas jau vairāk kā 20 gadus nodarbojas ar attiecīgu jautājumu izpēti, un daži mūsu klienti, kas savulaik meklēja vietu dzīvē, īsto nodarbošanos, tagad jau interesējas par savu bērnu nākotnes iespējām.Būsiet laipni gaidīti Horoskopu Pasaulē, lai noskaidrotu vēlamos izglītības un darba virzienus.

Pieraksts un paplašināta informācija pa T:28232708 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

107420488_3146337675456359_6796147192993231790_n

 

Interesants piedāvājums VISIEM mācīties, studēt gribošajiem!

E-pasts Drukāt

Tā kā šobrīd mums ir uzsvērta Dvīņu un Ūdensvīra zīme, NOTEIKTI ir vērts parunāt par tiem, kuri beidz vidusskolu vai pamatskolu un domā, ko darīt tālāk?!... Kā arī nedrīkst aizmirst arī par tiem, kuri grib un plāno mācīties, neskatoties uz vecumu vai citiem faktoriem! Horoskopu Pasaule, jau ilgus gadus sekmīgi nodarbojas ar jauno mācīties gribētāju konsultēšanu, palīdzot viņiem izvēlēties gan atbilstošu studiju virzienu, gan arī sniedz vispārēju ieskatu viņu individuālajā astroloģiskajā kartē (tautā sauktu horoskopu), tādējādi ļaujot izprast konkrētā cilvēka talantus, spējas un vēlamo profesionālo virzību dzīvē! No Horoskopu Pasaule speciālistiem īpaši būtu jāizceļ tieši astroloģe Māra Ošuroka, kura ar izglītības, dzīves ceļa izvēles, profesionālajiem jautājumiem sekmīgi nodarbojas jau 20 gadus, par ko galvenokārt liecina pozitīvās klientu atsauksmes! Esam pilnīgi pārliecināti, ka topošajam tehnikuma, koledžas vai universitātes studentam, astroloģiskā konsultācija palīdzēs apjaust tos virzienus, kuros viņam būs vieglāk apgūt mācību vielu, un nākotnē gūt daudz lielākas iespējas izsisties, spilgtāk apliecināt savu profesionālo konkurētspēju!

Ja Jums radusies interese par to, kā astroloģija var palīdzēt jaunietim skaidrāk apzināties sevi, talantus, vēlamo izglītības ceļu, profesionālo ievirzi, droši rakstiet: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvaniet T: +37128232708 un iegūstiet sīkāku informāciju gan par pieraksta kārtību, gan citiem interesējošiem jautājumiem!

mac2hf2

 

Astroloģijas kursi 2020. gada grupa

E-pasts Drukāt
Horoskopu Pasaules astroloģijas skolā 8. februārī uzsāka jaunu ezotērikas kursu un astroloģijas skolas grupu sestdienās (2 x nedēļā), kurā vēl ir brīvas vietas, tas nozīmē ir iespēja pievienoties arī Tev! Šeit ir apskatāms minētās grupas lekciju grafiks pirmajiem mēnešiem!
 

Astroloģijas kursi 2019. gada grupa

E-pasts Drukāt

Vēlies apgūt Astroloģiju?

Dari to profesionālu astrologu vadībā un piesakies iesācēju kursiem! Mēs sāksim jau 8. februārī, tāpēc steidzies pieteikties un iepazīsim brīnišķīgo ezoterikas pasauli kopā! Horoskopu Pasaule skola (IZM reģ.nr.3360800394) uzsāk studentu uzņemšanu ezoterikas kursos un 2 gadīgajā astroloģijas skolā. Mācības notiks 2 x mēnesī (katru otro sestdienu) no 10:00 -18:00 (pa vidu divi pusdienu pārtraukumi). Kopumā 10 sestdienas, katra izmaksā 45 EUR. Skola reģistrēta IZM kā oficiāla mācību iestāde, tāpēc mācību izdevumu čekus var iesniegt VID. Ja students netiek uz lekciju, viņš saņem gan elektroniskus materiālus, gan audio ierakstu. Lielākai daļai lekciju nāk klāt papildus materiāli, kas iekļauti mācību maksā. Lekcijām ir praktiska nozīme, students jau uzreiz var daudz koplietot sadzīvē pat pēc konkrētas lekcijas noklausīšanās. Ja students beidzot kursus nolemj turpināt mācības padziļināti studējot astroloģiju, viņš turpina mācīties tālāk mūsu 2 gadīgajā astroloģijas skolā un kursu laiks tiek ieskaitīts. Vieta grupā garantēta, veicot pirmo iemaksu. Pieteikšanās un plašāka informācija pa T:28232708 vai e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Tālāk seko links uz mūsu lapu, kur varat aplūkot nodarbību tēmas, grupai, kas pašreiz jau mācās. https://www.horoskopupasaule.lv/lv/skola-kursi-lekcijas/lekciju-grafiks/87-lekciju-grafiks-sestdienas-grupa-2019

83841996_3431746493526134_3410762129664376832_n

 


1 lapa no 41