Literatūra

E-pasts Drukāt

Piedāvājam ezotērisko literatūru

 

Mūsdienās par astroloģiju, horoskopiem, garīgo pasauli interesējas daudzi cilvēki. Citi nāk pie astrologa, lai noteiktu savu bērnu individuālos horoskopus, citi dod priekšroku dažādām literatūrām, zodiaka zīmju aprakstiem. Piedāvājam jums iegādāties lielisku ceļvedi horoskopu pasaulē – zodiaka zīmju bukletus, kas vecākiem būs laba lasāmviela, lai iepazītu savu bērnu, bet mazulim krāsojamā grāmatiņa.

Ja vēlaties tuvāk iepazīt ezotērisko jomu kopumā, ne tikai astroloģijas novirzienu, varat brīvajā laikā palasīt žurnālu “Fēnikss”, kurā publicēti dažādu autoru raksti.

 

Tiem, kuri vēlas ne tikai pašķirstīt labu lasāmvielu, bet nolēmuši arī paši izprast dabas ritmus, izmantojot Mēness kalendāru un citas zinības, piedāvājam iegādāties “Astronomijas un Astroloģijas avīzi”, kurā apvienotas abas šīs zinības un cilvēkam ir iespēja ne tikai izlasīt savu nākamā gada astroloģisko prognozi, bet pašam mācīties prognozēt dienas notikumus, pētīt “dienas fonu”.

Astroloģijas studentiem, savukārt, piemērota būs “Astroloģijas mazā enciklopēdija”, ar vairāk kā 1000 skaidrojumiem gan astroloģijas, gan astronomijas lauciņos. Grāmatas tapšanā piedalījies Horoskopu pasaules astrologs, astronoms Juris Kauliņš. Studentiem tiek piedāvāta arī cita specifiska mācību literatūra.

Ņemot vērā, ka mūsu salons tomēr nav specializējies tieši literatūras tirdzniecībā, tad piedāvātais klāsts nav pārāk plašs, toties jums ir iespēja pakonsultēties par ezoteriskās literatūras izvēli. Jums tiks ieteikti autori, grāmatas gan par Feng shui, gan astroloģiju, litoterapiju, auru u.c.