Ezotēriskie kursi 2018. gada jaunā grupa

E-pasts Drukāt

Pamazām vasara iet uz otru pusi, kas nozīmē, mēs - Horoskopu Pasaule astroloģijas skola, sākam informēt par kursantu uzņemšanu ezoterikas kursu jaunajā grupā, kura mācības sāks septembra mēnesī un nodarbības notiks otrdienās, ceturtdienās, no plkst. 18:30 – 20:45. Ezoteriskajos kursos ietilps 30 nodarbības, jebšu 30 otrdienu, ceturtdienu vakari, kuros mēs sniegsim ieskatu gan astroloģijā (zodiaka zīmes, planētas, telšu (māju) nozīmes, Saules, Mēness aptumsumu ietekmes padziļinātāka izpēte, feng shui tēmas – mājas, dzīvokļa, ofisa iekārtojums, enerģiju plūsmas, to pareiza izmantošana, numeroloģiju – mācīsimies vārda, uzvārda atbilstības noteikšanu. Ja uz kādu no lekcijām nesanāk atnākt, mēs varam piedāvāt elektroniskās izdrukas + audio ierakstu konkrētai lekcijai, kā arī piedalīties nodarbībā ar skype palīdzību.
Horoskopu Pasaule ezoterikas kursi vairāk mērķēti uz to, lai cilvēks gūtu padziļinātāku ieskatu astroloģijas, un ar to saistīto zinību plašumos. Bieži studenti, pēc kursu programmas noklausīšanās gūst lielāku skaidrību, miera sajūtu par savā dzīvē notiekošo, attiecībām ar mīļoto, bērniem, līdzgaitniekiem. Proti, mācībām ir ne tikai redzesloka paplašinoša, bet arī tīri sadzīviski – praktiska pieskaņa. Grupas ietvaros nereti rodas spēcīga saikne starp kursantiem, jo astroloģija nešķiro ne vecumu, ne sociālo vai finansiālo statusu. Tā vieno, jo ir līdzīgas intereses, skatījums uz dzīvi. Dažreiz studentiem ir līdzīgas problēmas, kuras vieglāk ir izrunāt ar kādu, kurš uz lietām skatās no filozofiskāka, neitrālāka viedokļa un pieliekot klāt astroloģiskās zināšanas, rodas reālas iespējas atrisināt radušos sarežģījumus. Un galu galā, kursi dod iespēju gūt jaunu domubiedru loku, starp kuriem saikne bieži vien saglabājas vēl ilgi pēc kursu beigām...
Ja tevi ir ieinteresējusi šī tēma, tad šajā hipersaitē http://horoskopupasaule.lv/…/skola-kursi-…/ezoteriskie-kursi varat sīkāk izpētīt ezoterisko kursu programmu, kā arī vispārējo Horoskopu Pasaule astroloģijas skolas filozofiju.

Sīkākai informācijai, droši sūtiet ziņu mūsu facebook lapā Horoskopu Pasaule vai sazinieties ar mums ar e-pasta palīdzību Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai arī zvaniet T: +37128232708.

12mdsirds8