Talismani Svaru zīmes pārstāvjiem

E-pasts Drukāt

Turpinām ieskatu Māras Ošurokas grāmatā “Iepazīsti astroloģiju!”
Šoreiz atgriežamies pie tēmas par akmeņiem, talismaniem, to pielietošanu. Svaru zīmes pārstāvjiem akmens iegāde un konsultācija ar īpašām atlaidēm!
Akmeņi (minerāli, dārgakmeņi, pusdārgakmeņi) pilda ne tikai talismanu funkciju (sargā no ļaunas acs, nelaimēm, vairo bagātību), bet labvēlīgi iedarbojas arī uz cilvēka veselību (piemēram, mazina sāpes, novērš matu izkrišanu, dziedē alkoholismu, nomierina nervus, utt.) un raksturu (mazina vai pastiprina kādu rakstura iezīmi, attur cilvēku no pārgalvīgas rīcības). Līdz ar to katram cilvēkam atbilst vairāki akmeņi. To izvēli nosaka gan cilvēka horoskopu zīme, gan tās valdošā planēta, arī zīmes piešķirtās sliktās un labās rakstura īpašības, ar veselību saistītās problēmas (katra horoskopu zīme valda pār noteiktu cilvēka ķermeņa daļu, orgānu, tāpēc tas ir jāsaudzē un ar to visbiežāk ir saistītas saslimšanas, sāpes).
Lai talismans labāk iedarbotos, ir jātic viņa spēkam, jāpanāk kontakts ar to. Vislabākās sekmes sagaidāmas tad, ja iemācīsimies “elpot caur akmeni”. Tas nozīmē, ka mēs iztēlojamies sevi neredzama atmosfēras slāņa ieskautu un domās cenšamies caur akmeni “iesūkt” to sevī, un tad izkliedēt pa visu ķermeni vai slimo orgānu. Vingrinājums jāveic vairākas reizes dienā. Liela nozīme arī pašiedvesmai, tātad, jo svarīgāk ticēt akmens spējām.
Jo mazāk akmens apstrādāts, jo lielāka tam enerģija, tāpēc tā saucamie talismanu akmeņi neizceļas ar sevišķu skaistumu, jo tie ir vienkārši apstrādāti smilšu un ūdens mucās (panākot līdzīgu efektu kā jūras olīšiem). Daži no akmeņiem jānēsā parastā ādās siksniņā, saskarsmē ar miesu, bet citi sudraba vai elta ietvarā. Ir arī tādi akmeņi, kas jātur darba kabinetā vai mājās, jāiešuj apģērbā vai vienkārši jāieliek maciņā.
Šobrīd savas dzimšanas dienas svin Svaru zīmes pārstāvji! Lūk, viņiem ieteicamie akmeņi, kristāli.
SVARI: Dimants, berils, “acveidīgie” (tīģeracs, kaķacs, vanagacs), kristāls (tā paveidi – ametists, rozā kvarcs, dūmakainais kvarcs), opāls - nosaka zodiaks.
Safīrs, ahāts, pērles - nosaka valdošo planētu ietekme (Venēra).
Karneols (asinsrite), amazonīts un lazurīts (nervu problēmas) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas.
Der arī korallis, zaļā jašma, adulārs.

svariakm1