Organisma attīrīšana

E-pasts Drukāt

Piedāvājam konsultāciju organisma attīrīšanas jautājumos

Pols Bregs slavenais badošanās speciālists teicis: “Cilvēka organismā ik minūti mirst 30 miljardi šūnu, tās izdala toksīnus, saindē organismu. Tāpēc organismu regulāri jāattīra. Mūsdienu cilvēka organisms ir tik piesārņots, ka viņš var iet bojā no intoksikācijas. Sārņi uzkrājas aknās, žultspūslī, zarnās, nierēs, tās pārstāj normāli funkcionēt un iesākas dažādas slimības, veidojas nogulsnējumi, akmeņi, vielmaiņas traucējumi”.

Nevienam nav noslēpums, ka ikvienam cilvēkam ir savas problēmas, kompleksi. Pie kam vīrieši tos pārdzīvo nedaudz vieglāk, ar prāta palīdzību, sievietes, diemžēl emocionāli. Nervi, stress, bezmiegs, slikta oma, slimības, tās ir sekas mūsu neatrisinātajām problēmām, kompleksiem.

Slimie orgāni, nieres, aknas (galvenie izvadorgāni), kas nespēj pārstrādāt pārtiku, tādējādi radot uzkrājumus gan liekā svara, gan toksīnu un citu kaitīgo vielu veidā rada mums dažādas slimības.

Vēlamies sniegt savu artavu cīņā pret stresu, dzīves pelēcību, slimībām, problēmām ģimenē un darbā. Jau ilgu laiku vairāk (kā 15 gadus) pētām astroloģijas ietekmi uz sadzīvi, cilvēkiem, notikumiem, darbu un esam izdarījuši virkni atklājumu, secinājumu. Cenšoties izmantot astroloģijas un citu zinātņu savstarpējās mijiedarbības, interesējamies arī ar cilvēka iekšējo „sakārtošanu”, viņa organisma attīrīšanu.

Piedāvājam izsmeļošu individuālu konsultāciju par organisma attīrīšanu, kā arī lasām lekcijas plašākai auditorijai par šo tēmu. Lekciju grafiks atrodams sadaļas "Skola, kursi, lekcijas" apakšsadaļā.

Pie mums varat iegādāties arī literatūru, organisma attīrošās tējas, vitamīnus, uztura bagātinātājus, vannas sāļus, mūziku, sveces, vīrakus, talismanus, visu, kas nepieciešams, lai jūs atgūtu dzīvesprieku, būtu veseli, slaidi, skaisti un laimīgi!

Pieraksts iepriekšējs pa tālr. 67898128

 


 

Neliels ieskats lekcijā par organisma attīrīšanu.

Badošanās ir sena kā pasaule. Pat Kristus aicinājis cilvēkus badoties un daudzu tautu reliģijās pastāv tāds jēdziens kā “gavēnis”.

No mūsu aptverošā Visuma nepārtraukti nāk dažādi, starojumi, kas ar savu enerģētiku vai nu izkropļo vai stiprina cilvēka enerģētisko lauku. Senatnē dziednieki ieteica cīnīties pret to ar badošanos. Tā kā starojuma raksturojumi bija saistīti ar izplatījumu (Zodiaka zīmēm, planētām), tad sākumā tika ierosināts, bet vēlāk ar reliģijas palīdzību noteikts gavēnis – atteikšanās no ēdiena tajās dienās, kad pār Zemi valda attiecīga zodiaka zīme. Mācība par gavēņiem pamatojās uz cilvēka enerģētikas un Kosmosa mijiedarbību. Tā radās ieteikumi badoties ekadaši laikā (Mēness kalendāra dienas indusiem) un noteiktos gadalaikos (musulmaņu, kristiešu gavēņi). Badošanās vienmēr bijusi saistīta ar Mēness cikliem, gadalaikiem.

Mūsdienās vārds gavēnis ir nedaudz izkropļots un pārprasts. Gavēņa nosaukums krievu valodā ienācis no franču valodas, bet vēlāk pārkrievots un tālāk tiek nepareizi izprasts. Franču valodā “post” nozīmē aizliegums, savukārt, krievu valodā “postnij” nozīmē liess gaļas ēdiens. Tas cilvēku galvās radījis jucekli un nepareizu reliģisko gavēņu traktējumu. Līdz ar to, cilvēki gavēņa laikā nevis badojas, pilnībā atsakoties no ēdiena, bet gan tikai ierobežo ēdiena daudzumu vai lieto uzturā liesu ēdienu, atsakoties tikai no dažām ēdienu grupām.

Ar badošanos aizrāvušies daudzi slaveni cilvēki. Piemēram, medicīnas tēvs Hipokrāts raksta: “Ja ķermenis nav attīrīts, tad jo vairāk to barosi, jo stiprāk tam kaitēsi.” Slimības saasināšanās krīzes laikā viņš ieteica slimniekam neēst.

16.gs ievērojamais ārsts Paracelzs apalvoja, ka pret daudzām slimībām labākās zāles ir badošanās.

Senatnes gudrākie prāti atzīmēja arī to, ka badošanās saasina cilvēka prāta spējas. Grieķu filozofi Platons un Sokrāts regulāri badojās 10 diennaktis no vietas.

Pitagors pirms eksāmeniem Aleksandrijas universitātē badojās 40 diennaktis.

Persijas un Spartas dižciltīgajiem jauniešiem bija bieži un ilgstoši jāatturas no ēdieniem un dzērieniem. Senās tautas ēda tikai 2 reizes dienā, savukārt, persieši diennaktī ēduši tikai 1 reizi. Līdz pat viduslaikiem 2 ēdienreizes diennaktī bija ierasta lieta. Ievērojami un garīgi apdāvināti cilvēki visos laikos norāda, ka ēd 2, bieži tikai reizi diennaktī.

Jēzus Kristus ieteica cilvēkiem badoties, lai attīrītu apziņu un izdziedinātu ķermeni. Viņa mācība aprakstīta senajā manuskriptā “Jēzus Kristus pasaules evaņģēlijs”.

Arī jaunākos laikos badošanās fenomens saistījis medicīnas pasaules izcilākos prātus. Nozīmīgu ieguldījumu šajā jomā devuši Krievijas mediķi. Jau sākot no vismaz 1769. gada saglabājušās dažādas zinātniska rakstura grāmatas un manuskripti par šo tēmu. Lūk, daži uzvārdi. P. Venjaminovs, L. Strūve, I. Spaskis, N. Zelands, V. Pašutins, A. Suvorins, Nikolajevs.

Atkarībā no tā, kāda iemesla pēc atturas no ēšanas, šo procesu var klasificēt arī citādi, piemēram, reliģiozā badošanās, kam par pamatu ir gavēnis, lai attīrītu savu miesu un garu.

Var būt arī patoloģiskā badošanās, lai ārstētu dažādas slimības. Bieži vien, tam nepieciešami vairāki kursi, lai pilnībā atbrīvotos no kaites.

Terapeitiskā badošanās tiek veikta profilaktiskos nolūkos, lai jau savlaicīgi nepieļautu vai izvairītos no kādas slimības.

Eksperimentālā badošanās norit pētnieciskos nolūkos, lai izprastu badošanās nozīmi, pielietojumu. Pastāv arī tā saucamā fizioloģiskā, jeb gadalaiku badošanās un vēl citi veidi.

Klasiskā badošanās nozīmē, ka cilvēks pilnībā atsakās no ēdiena, lietojot tikai ūdeni. Tā var ietvert sevī arī tā saucamo, sauso badošanos, kuras laikā cilvēks atsakās arī no ūdens (parasti, gan ne ilgāk kā 3 dienas).

Pie organisma attīrīšanas, pieskaitāma ne tikai badošanās, bet arī dažādas diētas un sulu terapija. Piemēram, cilvēks atsakās no kādas konkrētas pārtikas grupas lietošanas uzturā. Pastāv arī tā saucamā augļu vai dārzeņu diēta, kuras laikā tiek lietoti vai nu tikai augļi vai dārzeņi vai arī kombinēti abi.

Sulu terapija nozīmē, ka cilvēks uzturā lieto tikai sulu vai nu kādu konkrētu vai dažādas, atkarībā no mērķa. Arī sulas var būt augļu vai dārzeņu. Sulu terapiju var apvienot ar kādu no diētām. Jebkurā gadījumā, cilvēkam ieteicams lietot svaigi spiestu sulu uzturā, jo tas palīdz organismam palīdz atbrīvoties no sārņiem, sāļiem, toksīniem, kā arī stiprina imunitāti.

Lai sekmīgi veiktu organisma attīrīšanu (badošanos vai citu veidu) iepriekš nepieciešams tam sagatavoties, jau laicīgi samazinot uztura daudzumu un pastiprināti sākot lietot šķidrumu vai arī svaigi spiestas sulas.

Hipokrāts raksta, ka visvieglāk badošanās procesus pacieš gados veci cilvēki, bet visgrūtāk bērni.

Badošanās procesa laikā cilvēks zaudē svaru, atbrīvojas no gadu gaitā ķermenī uzkrātajiem toksīniem un ārstē savus iekšējos orgānus. Smadzenes izmanto ķermenī uzkrātās barības vielas un citu informāciju, tādejādi netiek bojātas, pat ja cilvēks pārvērties jau gandrīz par skeletu svara dēļ. Zinātniski pētījumi un reālas medicīniskas liecības, apstiprina to, ka cilvēks var badoties līdz pat vairākiem mēnešiem un nemirt bada nāvē. Drīzāk, cilvēka saprāts, aizspriedumi neļauj viņam pārvarēt psiholoģisku barjeru, lai noticētu badošanās efektivitātei un uzsāktu to.