Prognozes masu medijiem

E-pasts Drukāt

Piedāvājam ievietošanai Jūsu izdevumā, portālā, atskaņošanai radio vai TV astroloģiskās prognozes, interesantus rakstus par ezoteriskām tēmām, izklaides horoskopus. Sastādām Mēness kalendārus gadam. Iespējama sadarbība konkursu veidā. Esam atvērti arī jūsu priekšlikumiem!

Tālāk seko piemēri. Visi horoskopu veidi piemēros aprakstīti apskatot dvīņa zīmi. Jebkura prognoze apjoma un stila ziņā var tikt pielāgota pasūtītāja vēlmēm.

Astroloģiskās prognozes katrai horoskopu zīmei:

 • Dienas prognoze
  Pirmdiena
  Dvīņi: Šodien ne vienreiz vien nāksies pierādīt savu dubulto dabu. Jums būs grūti izpatikt visiem, tāpēc nemaz necentieties to darīt. Ja būsiet noslēgts jums pārmetīs pārlieku noslēpumainību, bet, ja būsiet atklāts, jūs sauks par vientiesi.
 • Nedēļas prognoze
  Dvīņi: Pirmdien lieciet šefam saprast, ka spējat tikt galā arī ar nopietnākiem darbiem, un varat pretendēt uz augstāku amatu. Dvīnim saulīte spīdēs tikai pludmalē, bet personīgajā dzīvē debesis būs apmākušās. Mīlas jomā ieteicams ņemt vadības grožus savās rokās, ja gribat saglabāt esošās partnerattiecības. Vientuļie Dvīņi sestdien var sastapt savu lielo mīlu, bet pārējiem varbūt izdosies nostabilizēt attiecības ģimenē. Varbūt izlemsiet doties tālākā ceļojumā.
 • Mēneša prognoze
  Dvīņi: Vēlams paplašināt paziņu loku, veidot jaunus sadarbības kontaktus. Nav ieteicama starpnieka loma darba jomā. Spēsiet rast atbildes uz jautājumiem, kas jūs nomocījuši jau ilgu laiku. Aizvien biežāk aizdomāsieties par biznesa paplašināšanu un ar to saistītajiem izdevumiem. Aplūkojiet savu garderobi, varbūt vajadzēs kaut ko jaunu iegādāties, jo šomēnes tiksiet ielūgts uz plašām svinībām. Kādās no brīvdienām variet doties pārgājienā ar teltīm. Varbūt uz laiku nāksies šķirties no mīļotā cilvēka, bet tas būs saistīts ar komandējumu, ne attiecību pasliktināšanos.
 • Gada prognoze
  Vispirms seko neliels apraksts par gadu kopumā, tad prognoze katrai zīmei. Piemērs no 2008.gada astroloģiskās prognozes.
 • Astroloģiskais jaunais gads iesākas 2008.gada 7. februārī un tas ir Žurkas gads. Gada stihija Zeme. Ko tad sola Žurkas gads? Austrumu astroloģijā par Žurku teikts, ka tas ir gudrs dzīvnieciņš, kurš māk izmantot situāciju. Žurka mīl komfortu, veido krājumus, visu savelkot savā alā, un tas var būt raksturīgi arī gada fonam. Pieaugs tendence iesaistīties dažādās apvienībās, interešu grupās. To darbība plauks un zels, jo Žurka nespēj dzīvot bez sabiedrības, kurā var paspīdēt ar savu šarmu un augstāko aprindu manierēm. Var uzplaukt izklaides industrija un azartspēļu bizness, jo Žurkai patīk palīksmot un riskēt ar naudu.
 • Dvīņi: Aktīvu kontaktu gads. Varat veidot gan darba, gan privāta rakstura pazīšanās. Ieteicams ieviest jaunas darba metodes, likt lietā savas idejas, prāta spējas, kas šogad patiesi būs augstā līmenī. Veiksies Dvīņiem skolotājiem, zinātniekiem, žurnālistiem. Naudas lietās smaida veiksme. Pastāv iespēja iegūt ietekmīgus paziņas. Gaidāmi ceļojumi. Varat iestāties augstskolā vai kursos, pie kam arī ārzemēs. Vispār ārzemju tēma būs aktuāla, nav izslēgts, ka tieši svešā zemē jūs iepazīsieties ar savu nākamo partneri.

Izklaides horoskopi

Domāti, kā zodiaka zīmi raksturojošs nemainīgs materiāls, nevis prognoze noteiktam laika posmam. Var izmantot kā vienreizēji publicējamus materiālus, piemēram, konkrētās zīmes jubilejas laikā, aplūkojot īsumā visas jomas, kas uz šo zīmi attiecas (piemēram, darbs, veselība, ēšanas manieres, ģērbšanās stils, raksturojums utt.) vai publicēt vienu tēmu par darbu vai mīlestību, kas attiecas uz visām 12 zīmēm.

Piemēri:

 • Bērnu horoskops
  Dvīnis ir patiešām ļoti interesanta personība, kas pelna ievērību. Šim bērnam uzmanība jāpievērš jau no paša sākuma, pat tad, kad viņš vēl nestaigā. Tas tāpēc, ka viņa dzimšanas planēta Merkūrs ir slavena ar savu ātro pārvietošanos, un tas ir atstājis iespaidu arī uz Dvīņu mazuli. Šī mazā būtne ir mundra, daudzpusīga un komunikabla. Viņa ļoti daudz runā un aizraujas uzreiz ar vairākiem darbiem. Dvīni jau agri var sūtīt bērnudārzā, jo viņam ir nepieciešama sabiedrība.
 • Zīmes raksturojums
  Dvīnis ir pirmā gaisa zīme- mākslinieka vai izgudrotāja zīme. Merkūrs piešķir Dvīņiem lielus enerģijas krājumus. Dvīnis ir duāla personība, un jūs nekad nezināsiet, ko īsti viņš par jums domā. Šie cilvēki var nodarboties ar vairākām lietām, bieži mainīt darbu. Viņi mēdz melot, bet ne apzināti, drīzāk tā ir savāda iedomu spēle. Dvīnis māk apspiest savas vēlmes, kontrolēt rīcību, tai pašā laikā būdams neizlēmīgs un nepastāvīgs. Viņi ir ļoti sabiedriski, jautri, liekas vienmēr joko. Šā iemesla dēļ viņiem ir daudz draugu. Kopā ar Dvīni nekad nav garlaicīgi. Viņš mīl būt uzmanības centrā. Dvīnis nekad negulēs uz lauriem, bet centīsies gūt ar vien jaunus panākumus. Dvīnis parasti ir intelektuāli augstu attīstīts. Daudz laika savā dzīvē velta izglītībai.
 • Dažādi sīkumi par zīmi
  Valdošā planēta - Merkūrs. Simbols - dvīņi, maska, roka, zvaigzne. Stihija - gaiss. Krāsas - violeta, pelēka, dzeltena, oranža. Akmeņi - berils, granāts, ahāts, jašma. Metāls - zelts, sudrabs. Dvīņi organismā valda pār pleciem, roku locītavām. Talismans - čūska. Labas dienas - trešdiena, svētdiena. Nelabvēlīga diena - ceturtdiena. Cipari - 3, 5, 12, 18. Valstis, kurās ieteicams dzīvot - Anglija, Armēnija, Amerika, Kanāda, Ēģipte, Beļģija.
 • Saderība
  Dvīnis laulībā vislabāk sader ar savu paša zīmi, Lauvu, Svariem un Ūdensvīru. Divi dvīņi ir kā radīti viens otram, viņi var būt gan arī laulātie. Īpaši labi viņiem saskan garīgajā jomā. Abi atbalsta brīvus uzskatus. Dvīņi bieži strīdas savā starpā, bet uz viņiem noteikti var attiecināt teicienu: Kas mīlējās, tas ķīvējas. Abiem ir kopīgas vēlmes, un viņi daudz laika pavada kopā. Parasti šī savienība ir vienkārši ideāla, bet kā jau katras attiecības, tās prasa izturību. Dvīņa un Lauvas savienībā noteicošā ir abu partneru pielāgošanās spēja. Šī nav viegla savienība, un interesanti ir tas, ka stipru to padara tieši nemitīgā sarežģījumu pārvarēšana.
 • Erotiskais horoskops
  Dvīnis- sieviete. Dvīņu zīme atstājusi savu iespaidu uz tajā dzimušajām sievietēm arī mīlas jomā. No vienas puses, viņas lieliskā spēja satikt ar cilvēkiem, gudrība, jaukais raksturs palīdz sasniegt darbā labus rezultātus, veidot karjeru. Bet, no otras puses, šīs pašas labās īpašības tomēr neļauj viņai dzīvē atrast to vienīgo un īsto vīrieti. .........

  Dvīnis - vīrietis. (Seko apraksts par dvīņa vīrieti līdzīgi kā iepriekšminētais sievietes dvīņa apraksts)
 • Darbs
  Dvīņi ir kā radīti bosa krēslam, tomēr dzīvē viņi cenšas ieņemt vietnieka posteni, jo tad atbildība mazāka, un līdz ar to arī pašsajūta labāka. Tāpēc Dvīnis labāk jutīsies konsultanta menedžera vai viceprezidenta amatā. Dvīnis labprāt taisa karjeru. Ja jūsu firmā ienāk Dvīnis, tad esiet gatavi pārmaiņām.
 • Veselība
  Dvīnis organismā valda pār kaklu, plaušām un pleciem. Šīs zīmes pārstāvjiem nedraud aptaukošanās. Sava kalsnuma dēļ viņi nereti mēdz salt. Kopumā ņemot viņiem ir samērā laba veselība. Pati lielākā problēma ir tā, ka viņi nemāk atslābt, tāpēc cieš no bezmiega. Īpaši grūti viņiem aizmigt pēc lielas slodzes. Šī paša iemesla pēc viņiem ir iespējamas nervu pārslodzes. Dvīņiem jāmācas atslābināties!!!
 • Ēšanas manieres
  Dvīņi ir vieni no tiem īpatņiem, kuriem ir gluži vienaldzīgas tādas lietas kā ēdiena pasniegšanas kultūra. Viņu daudz vairāk piesaista atmosfēra ēšanas laikā, garastāvoklim atbilstoša mūzika un sabiedrība. Resnums dvīņiem nedraud, bet dažas ar gremošanu saistītas problēmas gan. Vēlams pamēģināt dažādus citu tautu ēdienus, tā varbūt iemācīsities baudīt ēdienu nesteidzoties. Ieteicama Āzijas virtuve.......
 • Ģērbšanās stils
  No visām Gaisa stihijas zīmēm Dvīņu sievietēm ir visplašākā garderobe. Tas tāpēc, ka viņām patīk dažādības it visā - stilā, krāsu gammā. Neapšaubāmi tas saistīts ar Dvīņa biežajām garastāvokļa maiņām. Par dvīņa sievietes mīļāko apģērbu varētu skaitīt džinsas, kreklus, vieglas jaciņas - vārdu sakot visu sportisko, jo apģērbā viņas ciena racionalitāti. Rotaslietās šīs zīmes pārstāves dod priekšroku visam oriģinālajam. Viņām svarīgi, lai šim rotām būtu kāda mistiska nozīme. Ar dekoratīvi kosmētiku dvīņu sievietes neaizraujas
 • Talismani
  Dvīņa talismani ir ahāts, berils, hrizoprazs. (Par katru talismanu seko apraksts, krāsa, ieteikumi apstrādei).
 • Koku horoskops
  22. 5. - 24. 5. Kastanis. (Piemērā aplūkots viens no kokiem, kas atbilst Dvīņa zīmes laikam).
  Kastanim ir interesanta dekoratīva āriene, bet viņš pārāk necenšas izlikties. Kastanim nepieciešama vide, kurā attīstīties. Viņš ir stiprs, pilns dzīves prieka, viņam piemīt iedzimta taisnīguma izjūta. Tā kā Kastanis ir ļoti tālredzīgs tad viņam parasti neeksistē materiālas problēmas.
 • Ziedu horoskops
  Piemērā aplūkots viens no ziediem, kas atbilst Dvīņa zīmes laikam.
  22. 5. - 31. 5. Margrietiņa.
  Mīl, nemīl, mīl... Grūti saprast, lai gan viņa vilina pie sevis. Neskatoties uz mānīgo trauslumu, viņa tā vien grib tīri sportiskas intereses pēc kolekcionēt partnerus.

Mēness kalendārs gadam

Mēness kalendārs ietver 4 pozīcijas:

 • Mēness fāze – apraksts un laiks, kad iestājas.
 • Mēness diena - apraksts un laiks, kad iestājas.
 • Mēness zodiaka zīmē - apraksts un laiks, kad iestājas.
 • Čika laiks – kad iestājas.

Raksti par ezotēriskām tēmām

Raksti par astronomiju, astroloģiju, feng shui, litoterapiju, auru, čarkām, organisma attīrīšanu, Saules, Mēness aptumsumiem u.c.