Kā pareizi izvēlēties sev atbilstošu astrologu?

E-pasts Drukāt

Kā pareizi izvēlēties sev atbilstošu astrologu? Ieskats Māras Ošurokas grāmatā “Iepazīsti astroloģiju!”

"Padoms tiem, kas pirmo reizi taisās apmeklēt astrologu. Kā tad izvēlēties sev piemērotāko? Lai cik gudrs arī būtu speciālists, tā nav garantija, ka klients būs apmierināts ar pakalpojumu. Savu astrologu ir jāmeklē tāpat kā savu frizieri, kosmetologu un zobārstu. Zinu daudzus klientus, kuri ir izmēģinājuši trīs četrus variantus.

Ar ko sākt? Meklē sertificētu astrologu ar ilggadīgu pieredzi!

Ņem vērā, ka ikvienam astrologam ir savi izcenojumi, bet viens gan ir skaidrs, ka sevi cienošs speciālists nestrādā par “centiem”. Nereti ir nācies uzklausīt cilvēkus, kuri konsultēti varbūt par 5 EUR, un nav pat zināms vai astrologs, ko viņi apmeklējuši ir beidzis astroloģijas skolu. Tāpēc neieteiktu meklēt lētāko, bet gan kvalitatīvāko variantu ar garantiju.

Katrs astrologs, līdzīgi kā ārsts specializējas savā jomā un tēmā, vienam labāk patīk biznesa jautājumus pētīt, citam tuvākas psiholoģiska rakstura tēmas, vēl kādam saderība vai veselība, tāpēc cilvēkam, kurš plāno apmeklēt astrologu būtu svarīgi izprast kādos tieši jautājumos viņš vēlas konsultēties.

Horoskopu Pasaule salonā darbojas divi astrologi, un administrators pieraksta brīdī iesaka klientam atbalstošāko. Kādam būs svarīgi arī tas, vai konsultēs vīrietis vai sieviete. Ir svarīgi, lai starp klientu un astrologu veidotos kontakts, savstarpēja uzticēšanās. Savukārt, ja kontakts neveidojas vizīte būtu jāpārtrauc un astrologam jāiesaka klientam konsultēties pie kāda cita speciālista.

Ir klienti, kuri apmeklē astrologu, tikai reizi dzīvē, bet ir tādi, kas konsultējas reizi gadā vai pēta savu bērnu horoskopus, biznesa vai privātās saderības. Viņiem jo sevišķi svarīgi atrast savu īsto astrologu.

Ir arī tādi klienti, kuri bieži apmeklē astrologu, jo īstenībā viņus interesē ezoterika un faktiski viņi astrologā meklē domubiedru. Parasti šādiem cilvēkiem iesaku apmeklēt astroloģijas kursus un pašiem apgūt šo mācību."

mmmmlm