Kā izvēlēties astroloģijas skolu vai ezoteriskos kursus?

E-pasts Drukāt

Piedāvājam ieskatu Māras Ošurokas grāmatā “Iepazīsti astroloģiju!

“Kā atrast savu astroloģijas skolu, garīgo skolotāju? Protams, svarīgi nenokļūt šarlatānu rokās! Esmu saskārusies ar gadījumiem, kad cilvēki, kas vēl tikai apgūst astroloģiju jau pasniedz lekcijas un veido savus kursus. Topošais students, protams, nezin vai šis cilvēks ir vai nav tiesīgs mācīt.

Es parasti iesaku aiziet pie astrologa (varbūt pat pie vairākiem), lai sastādītu savu individuālo horoskopu, jo konsultācijas laikā var saprast, vai rodas kontakts un esat atradis savu īsto skolotāju.

Astroloģijas skolas un virzieni ir dažādi. Tomēr no pieredzes ieteiktu, vispirms apgūt klasisko astroloģiju un tad bagātināt to ar citām metodēm. Kaut arī astroloģija ir filozofiska mācība, tomēr tā balstās uz noteiktiem astronomiskiem un matemātiskiem principiem, līdz ar ko klasisko astroloģiju var pielīdzināt reizrēķinam. ko pēc tam var papildināt ar augstāko matemātiku. Bet ja nebūs pamata, nebūs arī sapratnes par astroloģijas filozofisko pusi.

Pārsvarā visās astroloģijas skolās minimālais stundu skaits un nodarbību tēmas, kas jāapgūst ir vienāds, un apgūstams apmēram divu gadu laikā. Tomēr katrā astroloģijas skolā ir savs mācību laika ilgums, un bieži vien tiek piedāvātas arī papildlekcijas, tāpēc ieteiktu topošajam studentam rūpīgi izpētīt katras skolas piedāvāto mācību programmu, tikties ar pasniedzējiem un apmeklēt atvērto durvju dienas, ja tādas tiek piedāvātas. Cilvēki ir ļoti atšķirīgi, vienam patīk mācīties mazās grupās, citam lielās, kas arī jāņem no svara izvēloties skolu. Kādam vieglāk mācīties vakarā, kādam pa dienu.

Daudzi topošie studenti cenšas kaut ko apgūt pašmācībā, tomēr neieteiktu ar to aizrauties, jo bieži vien tiek panākts tieši pretējs efekts. Pirmkārt, internets ir pārpildīts ar informāciju par astroloģiju, tomēr kur teikts, ka tieši konkrētais autors vai saits ir kompetents dotajā jautājumā? Horoskopu Pasale skola, kā reiz, pirmajā nodarbībā, stāsta par vēlamo papildus literatūru, autoriem un saitiem, kam var uzticēties.

Otrkārt, ja cilvēks atnāk uz studijām kā balta lapa, ar viņu ir daudz vieglāk “strādāt”. Savukārt, tie, kuri kaut ko apguvuši bieži vien “skrien” pa priekšu tēmai, reizēm uzdod jautājumus, kas pārējiem nav saprotami, tādējādi pat traucējot grupas darbu. Pie kam, ja runājam par dažādām astroloģijas sistēmām, tad nav izslēgts, ka students pašmācībā apguvis vienu sistēmu, bet skola māca pēc citas. Ja nu gadījumā tomēr cilvēks grib kaut ko apgūt pirms sākt mācīties astroloģijas skolā, viņš var izmācīties 12 zodiaka zīmju raksturojumus, jo tas noderēs vienmēr. Ja cilvēks par katru zodiaka zīmi var uzrakstīt vienu A4 lapu, tad tas būtu labs sākums, bet sākt pašmācībā apgūt tēmas par planētām, mājām, aspektiem, tomēr neieteiktu.

Katra skola iesaka studentiem papildliteratūru, autorus, kurus būtu vērts lasīt, bet nekādas obligātās literatūras nav, tāpēc cilvēkam jārēķinās ar mācību maksu, kas katrā skolā būs atšķirīga, bet papildu izdevumu visticamāk nebūs.

Ja cilvēku interesē ezoterika, bet viņš nav pārliecināts, ka tā ir tieši astroloģija, tad ieteiktu izvēlēties skolu, kā, piemēram, Horoskopu Pasaules skola, kas mācību programmā piedāvā papildtēmas: par feng-shui, litoterapiju, numeroloģiju, dziedniecību, u.c. Iespējams, ka cilvēku uzrunās kāda cita joma nevis astroloģija un viņš nolems turpināt padziļinātas mācības tieši šajā sfērā.

Astroloģiju, arī citas ezoteriskas jomas Horoskopu Pasaules skolā var apgūt gan latviešu, gan krievu valodā.

Ir cilvēki, kuriem patīk astroloģija, bet svarīgs arī komunicēšanas moments, tāpēc mēs piedāvājam dažādus ārpus mācību laika pasākumus. Vasaras nometnes, kopīgas Jaungada sagaidīšanas utt."

ESIET LAIPNI GAIDĪTI MŪSU ASTROLOĢIJAS SKOLĀ!

Piedāvājam gan ezoterikas kursus, gan 2 gadīgo astroloģijas skolu. Mācību sākums septembrī, nenokavē, grupās vēl ir brīvas vietas!!!

Informācija pa T: +37128232708 un e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

mmmmlmkg