Kādus jautājumus klienti visbiežāk uzdod astrologam?

E-pasts Drukāt

Turpinām rubriku “Ieskats Māras Ošurokas grāmatā “Iepazīsti astroloģiju!”

Šīs reizes tēma - kādus jautājumus klienti visbiežāk uzdod astrologam?
"Standartjautājumi, protams, ir vieni un tie paši – kad satikšu otro pusīti, vai šogad būs nauda, kā veiksies karjerā, kas ar veselību. Pilnīgi skaidrs, ka cilvēkus visas vēstures gaitā interesē vienas un tās pašas tēmas – nauda, darbs, mīlestība un veselība. Tomēr nākot pie astrologa jāapzinās, ka viņš nav nekāds gaišreģis un nebūt nepareģo nākotni. Pie kam nākotne taču cieši saistīta ar pagātni (tai skaitā pat pagājušo dzīvi) un šodienu. Tātad, lai atbildētu uz šiem jautājumiem, svarīgi, ar ko cilvēks līdz šim nodarbojies, cik lielā mērā viņš ir savā īstajā vietā dzīvē, gan profesionālā jomā, gan privāti.
Tātad, atbildot uz jautājumu par naudu, karjeru, man, kā astrologam svarīgi saprast, vai cilvēks ir savā īstajā profesijā, tāpēc vispirms izstāstu viņam iespējamos variantus, par ko viņš varētu strādāt, ar ko pelnīt naudu utt. Tomēr, ja klients nodarbojas ar pilnīgi ko citu vai uz laiku devies peļņā uz ārzemēm (pie kam kādam der ārzemes, citam ne, un arī tas jāievērtē!), tad ir grūti prognozēt, kas būs vai nebūs...Protams, var veidot kaut kādu prognozi, tomēr vai tas ir risinājums?
Arī tad, ja cilvēks strādā lielā uzņēmumā būs grūtāk prognozēt viņa ienākumus, jo tie zināmā mērā atkarīgi no darba devēja panākumiem, un tad jāzina firmas dibināšanas datums, firmas vadītāju dzimšanas dati utt.? kas klientam reti kad ir pieejami.
Savukārt, tiem, kam ir savs uzņēmums, jau būs vieglāk prognozēt ienākumus, panākumus, karjeras izaugsmi!

Tālāk tēma, mīlestība, attiecības. Astrologs nav zīlnieks un nepateiks: “Jums rīt pretī nāks skaista blondīne vai brūnacains skaistulis”...tomēr ar astroloģijas palīdzību varam izsecināt, tā saucamo vēlamo sievietes vai vīrieša tipu. Ko tas nozīmē, pirmkārt, rakstura iezīmes, kas būtu vēlamas potenciālajā partnerī. Otrkārt, vismaz kaut kādas vecuma gradācijas. Vienam (vienai) labāk der vecāka (vecāks), citam tieši pretēji – vienaudži, jaunāki partneri.
Arī vide, vieta, kur iespējams satikt savu otro pusīti ir svarīga!
Veselība. Grūta tēma, kas nav apspriežama šīs grāmatas ietvaros. Tomēr dažos vārdos varu pateikt, ka lielākoties jautājumus par savu veselības stāvokli man uzdevuši cilvēki, kuru horoskopos redzamas problēmas kādā jomā, ko viņš nobloķējis...Piemēram, daudz klientu, kuriem ir redzes problēmas, pie kam jauniem cilvēkiem. Jautāju, kas noticis, kad sācies, ko jūs dzīvē nemācējāt, negribējāt redzēt!!! Un atbildes ir viennozīmīgas, kāds nevarēja pieņemt vecāku šķiršanos, citam nepatika jaunā skola/augstskola, vēl kas cits...un sākās šīs problēmas. Kāds neredz tālumā (neredz nākotni), cits tuvumā (neredz vai negrib pieņemt to, kas deguna galā).
Tāpat nevar garantēt, ka cilvēkam, kura horoskopā attiecībā uz veselību it kā visam vajadzētu būt kārtībā, medicīnisku problēmu nebūs. Iespējams, ka viņš dzīves laikā tomēr nav pildījis savu misiju, ir nelaimīgs darba vai privātā kontekstā, nav pareizi tērējis savu enerģiju utt. Viss taču kaut kur uzkrājas! Un tad cilvēki brīnās, ka saslimuši ar vēzi...liekas šūnas, augšanas procesi, neizmantotā enerģija!
Bet pabeigsim uz pozitīvas nots! Ja cilvēks īsteno savus sapņus, pilda dzīves misiju, viņam ir naudiņa, veselība un mīlestība!"

Sīkākai informācijai par Horoskopu Pasaules speciālistiem un pierakstu pa T: +37128232708 vai e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

kkmmss1